Muhe Sell

Muhe Sell on muheda pere tunnusmärk.

Muhe Selli logo on must/kollane kass, koos raamatu ja teetassiga, justkui hingele pai. Muhe Selli  eesmärk on pakkuda Sulle, Sinu perele, Sinu lastele, Sinu sõpradele meeldejäävaid  hetki, kus lihtsalt olla ja nautida seltskonda, aega ja ruumi. Puhkust ja aega iseendale.

muhelogo-page-001 (2)

 

Muhe Sell on seltskonnahing. Möödunud aastal loodi kahe pere laste peale laste küpsetusklubi, kus olid küpsisemeistrid ja koogipiigad. Lapsed katsetasid retsepte, mugandasid ja koostasid oma retseptikogumikud. Kogumikud avaldati  ja küpsetusklubil oli menu. Korraldasime juulikuus ka kohaliku koogikohviku värskes õhus. Raamatut esitleti ka heategevuslikul koogi oksjonil. Praeguseks on küpsetusklubi lõpetanud tegevuse, sest lapsed on avastanud muud huvid.

Muhe Sell on löönud käed Muhe Pahviga. Muhe Pahv tähendab tõlkes “mega muhedalt pahviks löödud” ja on Selli väikeõde. Triibuline laagrisell, kel alati tegemist. Seljakott, millel kalaõng, igaks elujuhtumiks, pudel vett, kott koduseid küpsiseid ja magamiskott.

Muhe Sell avas november 2018 lastehoiu ruumid ja pakub lastele lastehoidu ja mängutuba, päevas 3x toitlustust ja toredaid ajaveetmise võimalusi ja ägedat seltskonda. Lastehoid ja päevane mängutuba pakub teenuseid ka lasteaia kollektiivpuhkuste korral, jõulupidude hooajal ja vajadusel, kui Sul on eriolukord ja hädasti vaja, kuhugi oma marakratt jätta.

Muhe Pahv aga hakkab korraldama laste paaripäevaseid teemalaagreid.